dr Adam S. Martowski

8 października 2001 r.

Wszystkie prace wykończeniowe w mieszkaniach zostały wykonane na najwyższym możliwym w Polsce poziomie, z wyjątkową starannością dosłownie o każdy szczegół w każdym zakątku mieszkania, z bardzo precyzyjnie ułożonymi elementami dekoracyjnymi na sufitach pokojów oraz łazienek i w.c., z wyjątkowo starannym malowaniem ścian i otworów okiennych itd. Wszystkie te prace były wykonane przy zachowaniu wyjątkowej czystości prac oraz wszelkich możliwych form zabezpieczenia futryn, podłóg, skrzydeł okiennych, klamek i innych części mieszkania przed ewentualnym zabrudzeniem czy niepotrzebnym zamalowaniem.
Pracowników pana Mirosława Bałuka cechuje wyjątkowa, jak na warunki polskie, solidność i terminowość wykonywanych prac, a w przypadku remontu nawierzchni z gresu, cechowała ich wyjątkowa cierpliwość w wydłubywaniu nic niewartych fug pochodzenia włoskiego oraz w ogromnej większości odrywania płytek gresu, oczyszczania obu powierzchni z nic niewartego kleju pochodzenia włoskiego oraz klejenia płyt gresu od nowa. Była to wyjątkowo ciężka i skomplikowana praca, wykonywana bardzo starannie, bez straty chociażby jednej płytki gresu.
Poza tym wszystkim cechuje pana Mirosława Bałuka wyjątkowa solidność i uczciwość zarówno w opracowywaniu wstępnych kosztorysów wykończeniowych, jak i kosztorysów ostatecznych odnośnie cen na poszczególne rodzaje robót, robionych wymiarów i wyszczególniania robót oraz ilości zużytych materiałów.

Scroll to Top