New Age Design S.C.

15 lipca 2012 r.

Firma Mababud Usługi Remontowo – Budowlane, której właścicielem jest Pan Mirosław Bałuk, świadczy usługi remontowo-wykończeniowe dla Klientów naszej firmy. Nasza współpraca rozpoczęła się w 2009 roku i z obopólnym zadowoleniem trwa do chwili obecnej.
Z przyjemnością rekomendujemy firmę Pana Mirosława, jako solidną, wiarygodną, w pełni przygotowaną do kompleksowego wykonywania zadań remontowo-wykończeniowych. Dużym wyróżnieniem wśród firm z branży remontowej są doświadczona kadra, potencjał techniczny i duża zdolność organizacyjna, które to w konsekwencji gwarantują wysoki poziom wykonywanych usług. Ważnym elementem współpracy, którą ceni sobie nasza firma i nasi Klienci jest wysoka kultura osobista zarówno właściciela firmy, jak i starannie dobranego zespołu pracowników, dzięki czemu współpraca ta przebiega rzeczowo i przyjemnie. Polecając usługi Pana Mirosława, mamy pewność, że zostaną one wykonane zgodnie ze sztuką budowlaną i naszą wizją, w pełni profesjonalnie i w wyznaczonych harmonogramem terminach.
Firma Madabud, jest godna polecenia przy realizacji zadań inwestycyjnych, kładących nacisk na uzyskanie kompleksowej realizacji, wysokiego standardu wykonywanych prac przy dużym zaangażowaniu, uczciwości i współpracy z Inwestorem na każdym etapie prac.

Scroll to Top