apartament-warszawa-hubnera (9)

Apartament w Warszawie, ul. Hubnera

Warszawa, ul. Hubnera

Firma Mababud była generalnym wykonawcą wykończenia wnętrza apartamentu, działającym na zlecenie Inwestora. Mieszkanie będące w stanie deweloperskim, dzięki wizjom Inwestora oraz projektowi architekta wnętrz Anny M..Dziedzic, a także wykończeniu wnętrz przez profesjonalnego wykonawcę, połączyło ze sobą spokojną, ponadczasową kolorystykę oraz funkcjonalność zarówno pomieszczeń, jak i mebli, z niezwykłą starannością i dbałością o detale firmy wykończeniowej „Mababud.”

Kuchnia połączona z salonem, stanowi harmonijną całość zarówno pod względem kolorystki, jak i estetyki. Zabudowa meblowa w kuchni i częściowo w salonie, wykonana została przez stolarza. Biel i beż szafek kuchennych połączone z drewnem w dębowym kolorze nadały kuchni ciepłego i przyjemnego wyglądu.

Pozostałe pokoje, przedpokój oraz dwie duże i wygodne łazienki utrzymane są w podobnej, naturalnej tonacji, sprawiającej, że chce się przebywać w takim mieszkaniu.

Firma Mababud wykonała w apartamencie instalacje elektryczne, hydrauliczne, prace glazurnicze, malarskie, dbając jednocześnie o różne szczegóły wykończenia wnętrz, które dopełniły całości.

Jeżeli planują Państwo realizację remontu wnętrza: mieszkania, apartamentu czy też domu w Warszawie, to zapraszamy do zapoznania się z naszym cennikiem na usługi remontowe i wykończenia wnętrz. Możemy też wykonać indywidualny kosztorys ofertowy zgodny z ustalonym zakresem prac na generalny remont wnętrz lub wykończenie wnętrza ze stanu deweloperskiego w Warszawie.

Scroll to Top