mieszkanie-warszawa-powazkowska (4)

Mieszkanie w Warszawie, ul. Powązkowska

Warszawa, ul. Powązkowska

Na wykończenie wnętrza 3-pokojowego mieszkania została wykonana aranżacja wnętrza przez pracownię architektoniczną p. Anny M.Dziedzic, z którą współpracuje nasza firma „Mababud”. Po akceptacji projektu przez Inwestora, zrobiono techniczny projekt całości. Po odbiorze mieszkania od dewelopera rozpoczęliśmy prace wykończeniowe.

Firma „Mababud” wykonała w mieszkaniu od podstaw wszelkie prace malarsko-budowlane, jednocześnie nadzorując,  prace wykonywane przez inne ekipy: stolarza, firmę montującą klimatyzację, firmę kowalską, czy też szklarską. Przy udziale wszystkich zainteresowanych stron powstało bardzo przyjemne w odbiorze, funkcjonalne mieszkanie w stonowanej, ponadczasowej kolorystyce, które bardzo przypadło do gustu nie tylko Inwestorom.

Przygotowanie wnętrza mieszkania zlokalizowanego na ulicy Powązkowskiej w Warszawie stanowiło fascynujące zadanie dla specjalistów z firmy MabaBud, specjalizującej się w remontach mieszkań, domów oraz apartamentów w kamienicach. Wykonawca otrzymał projekt, który można najprościej opisać jako zestawienie szarości i beżu, tworząc unikalne połączenie stylu loftowego z nowoczesnym designem. Wyjątkowe połączenie kolorów i faktury drewna z dodatkiem czarnych, metalowych akcentów dekoracyjnych nadało mieszkania po remoncie nie tylko elegancji, ale także sprawiło, że stworzona przestrzeń jest niezwykle przyjemna do codziennego użytkowania. Cały projekt aranżacji wnętrza mieszkania na ulicy Powązkowskiej w Warszawie był doskonale spójny od samego początku, a jego koncepcja wyraźna dla zespołu odpowiedzialnego za realizację wykończenia.

Scroll to Top