DSC08961

Mieszkanie w Warszawie, ul. Szamocka 1

Warszawa, ul. Szamocka 1

Nieduże mieszkanie na parterze budynku zostało zaprojektowane przez architekta wnętrz, a pracami wykańczającymi w tym wnętrzu zajęła się firma Mababud. W całej łazience i na ścianach w kuchni zastosowano tu spieki kwarcowe – czyli płyty wielkoformatowe.

Urządzenie wnętrza tego warszawskiego apartamentu stanowiło wyjątkowe wyzwanie, jednak dla firmy MabaBud specjalizującej się w remontach mieszkań, domów, kamienic i innych przestrzeni użytkowych, żadne zadanie nie jest niemożliwe. Projekt okazał się niezwykle intrygujący, spójny i elegancki. Wszystkie pomieszczenia zostały urządzone meblami sięgającymi aż do sufitu, nadając im wrażenie wysokości i niezwykłej ekskluzywności. Koncepcja obejmowała harmonijne połączenie nowoczesnych kolorów i faktur.

Ciemne drewnopodobne fronty kuchenne doskonale współgrały z okładzinami ściennej w salonie i sypialni. Szczególnie efektownym elementem były białe, błyszczące fronty zabudowy meblowej w salonie, w których umieszczono welurowe siedzisko w granatowym kolorze. Dodatkowym urozmaiceniem były piękne lustra na ścianie oraz profesjonalne oświetlenie. W sypialni zastosowano wyjątkowo precyzyjnie wykonane ścienne lamele, urozmaicone czarnymi półkami.

Mieszkanie prezentuje się nowocześnie, elegancko i jest niezwykle funkcjonalne. Montaż luster na ścianie wymagał precyzji i delikatności, a efekt optycznie powiększył niewielką przestrzeń apartamentu. Firma MabaBud z powodzeniem zrealizowała malowanie wnętrz, zabudowę meblową, położenie glazury i biały montaż. Zdjęcia doskonale oddają, jak perfekcyjnie ekipa poradziła sobie z łączeniem płytek w łazience oraz blatu kuchennego z ciemnym zlewem.

Scroll to Top